O FIRMIE

General Admixtures Poland Sp. z o.o. w skrócie General Admixtures powstała dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy firmami General Admixtures S.p.A. oraz jednym z wiodących producentów branży chemicznej w Polsce. Została ona powołana w celu umożliwienia klientom w Polsce dostępu do szerokiej gamy, wysokiej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych mających na celu zwiększanie ich konkurencyjności, podnoszenie wydajności i obniżanie kosztów produkcji.

General Admixtures oferuje na rynku całą gamę produktów, które pozwalają klientom spełnić coraz wyższe wymagania rynku betonowego zwłaszcza pod względem parametrów jakościowych oraz uwarunkowań ekonomicznych.

Nasze produkty posiadają oznakowanie CE – co oznacza iż spełniają wszelkie wymogi rynku europejskiego, a ich produkcja objęta jest szczegółową kontrolą jakości pod kątem spełniania wymogów określonych w normach i przepisach krajowych i europejskich.

Dzięki współpracy z partnerami strategicznymi oraz dzięki szerokiemu zakresowi prowadzonych badań naukowych i skrupulatnie prowadzonej kontroli jakości kierujemy się modelem „innowacja i system” mający na celu stałe podnoszenie jakości i nowoczesności naszych materiałów i rozwiązań.